Vacature: Algemeen Bestuurslid bij COC Midden-Nederland

Published by COC Midden-Nederland on

Het bestuur van COC Midden-Nederland is op zoek naar een nieuw algemeen bestuurslid die zo snel mogelijk kan starten.

Als algemeen bestuurslid vervul je een belangrijke rol in het bestuur van de vereniging. Je zorgt voor een goede samenwerking tussen de werkgroepen die jij onder jouw hoede krijgt en het bestuur. Daarnaast zet je jezelf in, samen met de andere bestuursleden, voor een aantal specifieke thema’s. Jij zorgt ervoor dat de werkgroepen die jij onder jouw hoede hebt voldoende handvaten krijgen om hun activiteiten te kunnen organiseren en hun doelstellingen te kunnen behalen. Je hebt zowel contact met coördinatoren binnen onze vereniging als met externe partijen. Je overlegt tussentijds en tijdens bestuursvergaderingen met het dagelijks bestuur.

Jouw toekomstige portefeuille ziet er als volgt uit: 50Plus Midden-Nederland, Consult, Transactief,  Liefde in Meervoud en de werkgroep Intersekse. Daarnaast zul je worden ingezet op de thema’s Zorg, Bedrijfsleven en Vrijwilligerszaken.

Wat ga je doen?
 • Je bent verantwoordelijk voor het goed inrichten van de werkgroepen binnen jouw portefeuille;
 • Je stuurt de coördinatoren vanuit jouw rol binnen het bestuur aan en zorgt daarbij dat de coördinatoren voldoende input en handvaten hebben om hun werkgroep goed te kunnen bedienen;
 • Je bent actief en betrokken bij alle werkgroepen van COC Midden-Nederland en zult waar nodig aansluiten bij bijeenkomsten van deze groepen;
 • Je beantwoordt (soms in overleg met de voorzitter) alle berichten die binnenkomen per e-mail, welke betrekking hebben op jouw portefeuille;
 • Je gaat actief aan de slag om wensen en behoeften inzichtelijk te krijgen rondom LHBTIQ+ Zorg, onder andere het inrichten van een voorlichtingspakket voor Zorgmedewerkers en Studenten;
 • Ook het onderdeel bedrijfslijven valt binnen jouw verantwoordelijkheden, ook hier zul je in kaart gaan brengen welke wensen en behoeften zijn er binnen het bedrijfsleven om hun bedrijf meer divers en inclusiever te maken;
 • Daarnaast ben je vrij inzetbaar, mocht jouw hulp nodig zijn binnen 1 van de andere portefeuilles binnen het bestuur;
Jij bent…
 • … iemand die affiniteit heeft met één of meerdere van de werkgroepen en thema’s die vallen binnen jouw portefeuille;
 • … iemand die goed prioriteiten kunt stellen. Doordat jij tijdig een belangrijke trend signaleert, kunnen wij gezamenlijk als bestuur daar actie op ondernemen;
 • …  een aanvulling op onze vereniging. Dankzij jouw expertise kunnen wij nog meer betekenen voor LHBTIQ+ personen uit onze regio;  
 • … op de hoogte van wat er speelt binnen en buiten de vereniging;
 • … en je hebt veel zin om je op mooie wijze in te zetten voor de LHBTIQ+ gemeenschap in de provincie Utrecht en omgeving!
Wat krijg je ervoor terug?
 • Een enorm netwerk! Als Algemeen Bestuurslid heb je veel contact met personen binnen de vereniging;
 • Een schitterende vermelding op je cv;
 • Per kwartaal een (minimale) onkostenvergoeding;
 • En vooral een onvergetelijke tijd vol met mooie herinneringen en nieuwe vrienden.
Over COC Midden-Nederland

Het COC zet zich al sinds 1946 in voor gelijke rechten, emancipatie en sociale acceptatie van lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuelen, transgenders en intersekse personen (LHBTIQ+’s). COC Midden-Nederland focust zich sinds 1950 op het werkgebied Midden-Nederland. Dit omvat alle gemeenten in de provincie Utrecht, maar ook enkele gemeenten in Gelderland en Zuid-Holland.

COC Midden-Nederland houdt zich bezig met veiligheid, (politieke) belangenbehartiging en activiteiten voor kwetsbare doelgroepen waaronder jongeren, 50-plussers, vluchtelingen, vrouwen en LHBTIQ+’s met een fysieke of verstandelijke beperking.

Ook geeft COC Midden-Nederland voorlichting op scholen en bieden wij eerstelijns psychologische hulpverlening. Daarnaast proberen wij alle vormen van discriminatie een halt toe te roepen. Dit doen wij in alle gemeenten in het gebied Midden-Nederland.

Geïnteresseerd? Neem contact met ons op!

Lijkt het jou een mooie uitdaging om deze toffe functie als algemeen bestuurslid op je te nemen?
Neem dan vóór zondag 23 januari 2022 contact op met voorzitter Laura van Nieuwenhuijze via [email protected]. Dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op voor een sollicitatiegesprek!

Categories: